Vítejte na našem webu

DOMLOUVEJTE SI JEN ZÁPASY NA 90 MINUT BEZ PRODLOUŽENÍ HRACÍ DNY JSOU STŘEDA A SOBOTA VYJÍMEČNĚ MŮŽE BÝT ZVOLEN NÁHRADNÍ TERMÍN  TŘEBA MÍSTO STŘEDY UŽ V PONDĚLÍ A MÍSTO SOBOTY UŽ V PÁTEK ABY SE HRÁLI DVĚ UTKÁNÍ TÝDNĚ KVŮLI MINIMÁLNÍMU CHAOSU V TABULCE A STATISTKÁCH

START SOUTĚŽE JE 2.2.2011 VE STŘEDU

TABULKY BUDOU VYHOTOVENY VŽDY HNED JAK MI TO PRÁCE DOVOLÍ  STATISTIKY DĚLÁM VŽDY ZE SOBOTY NA NEDĚLI PO OBOU KOLECH TAKŽE BY SE MĚLA OBJEVIT V NEDĚLI

SESTUP A POSTUP VŽDY DVA TÝMY

PŘESTÁVKA MEZI SEZONAMI 2 TÝDNY KVŮLI PŘEORGANIZOVÁNÍ SOUTĚŽE A DOMLOUVÁNÍ NOVÝCH ZÁPASŮ

v případě neodehraného utkání když se nedohodnete na náhradním termínu bude utkání kontumováno prohrou 3-0 oboum celkům pokuď nereaguje jen soupeř napište mi to do pošty a nebo sem do knihy návštěv a nebo do pokecu turnaje a prohru dostane jen soupeř a vy si odnesete kontumační výhru